Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » У щоденному режимі тривають роботи ліквідації ямковості на дорогах загального користування державного значення області (02.04.2019)

У щоденному режимі тривають роботи ліквідації ямковості на дорогах загального користування державного значення області (02.04.2019)

     Так, за один день виконання робіт на замовлення Служби, підрядними організаціями було ліквідовано 1 023 кв.м. ямковості.

     Роботи виконувалися переважно струменевим методом ремонту. Всього, для ліквідації ямковості було залучено 9 бригад, а саме: 3 бригади ТОВ «ЮК-Інвест», 4 бригади ТОВ «ДОРРЕМТЕХНОЛОГІЯ», бригада ТОВ «Ремшляхбуд» та бригада «Запорізький облавтодор»..

     Роботи з ліквідації ямковості та тріщин на дорожньому покритті виконували за допомогою 8 струменевих  машин типу:  «Savalco» та «Strassmayr», майже на всіх основних дорогах державного значення області, а саме:

- М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта;

- Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя;

- Н-15 Запоріжжя-Донецьк;

- Н-30 Василівка – Бердянськ;

- Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ;

      Крім того, бригадою філії «Бердянська дорожньо-експлуатаційна дільниця» ремонтні роботи виконувались з застосуванням спецмашин «Ремонтер» на автодорозі державного значення М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог).  

      Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.