УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » У святковому заходи, присвяченому Дню Конституції України взяли участь співробітники Служби автомобільних доріг у Запорізькій області

У святковому заходи, присвяченому Дню Конституції України взяли участь співробітники Служби автомобільних доріг у Запорізькій області

     21 рік тому відбулася значима історична подія, яка гідно увінчує розвиток українського народу у ХХ столітті – була прийнята нова Конституція України – перша Конституція незалежної української Держави.

     Так, сьогодні 26-го червня 2017р., на площі ім. Т. Г. Шевченка відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника видатному українському поетові, присвячене 21-й річниці прийняття Конституції України.

     У заході взяли участь представники обласної та міської влади, депутати обласної та міської рад, представники політичних партій і громадських організацій, жителі Запоріжжя, а також співробітники Служби автомобільних доріг.

     Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України, українських військовослужбовців і мирних жителів, які загинули в зоні проведення АТО.

     Також учасники мітингу поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку.

Прес-служба САД у Запорізькій області