УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » У Запоріжжі президент Зеленський відкрив балковий міст для проїзду

У Запоріжжі президент Зеленський відкрив балковий міст для проїзду

Сьогодні, 24 грудня, у Запоріжжі відбулась знакова історична подія — відкриття для проїзду верхової частини балкового мосту (споруди №№ 3, 4 та 5 Автотранспортної магістралі через р. Дніпро). 

На відкритті нового мосту був присутній президент України Володимир Зеленський. Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко ознайомив президента з ходом будівництва Автомагістралі та планами на наступний рік. Також він відзвітував за ремонти доріг, які були виконані у поточному році.

Під час приймання робіт та офіційного відкриття проїзду, президент зазначив, що серед усіх проєктів “Великого будівництва” запорізькі мости — найголовніші.

— Це флагман нашого мостового проекту, який є частиною програми «Велике будівництво». Загалом цьогоріч ми побудували 100 мостів в Україні. Найголовніший міст – Запорізький, він найбільший, – наголосив Володимир Зеленський.

Дозвіл на відкриття руху мостом для перших автівок дав президент.

— Пане президенте, дозвольте відкрити рух? — урочисто запитав главу держави начальник Служби Андрій Івко.

— Дозволяю! — відповів Володимир Зеленський.

Очільник обласної служби автодоріг дав команду по рації, і вже за хвилину перші автівки поїхали новеньким мостом. 

Андрій Івко запевнив, що цей перший пуск транспорту є дуже показовим, так як він вселяє впевненість в те, що мости добудувати реально.

“Це перший крок у втіленні цього мегапроєкту. Але ми його зробили, а значить, нам під силу подолати й весь шлях! Тому, святкуємо перше відкриття та рухаємось далі!” — написав на своїй сторінці у Facebook Івко.