УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » У Запорізькій області ремонт дороги курортного напрямку відбувається цілодобово

У Запорізькій області ремонт дороги курортного напрямку відбувається цілодобово

Сьогодні, 13 травня, в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олег Галич провів виїзний брифінг для журналістів та громадськості. Місце спілкування — дороги курортного напрямку. Мета — перевірити виконання робіт та попередити відпочивальників про можливі незручності під час маршруту до Кирилівки.

Разом з Олегом Галичем у брифінгу взяли участь представники місцевої влади Мелітополя та Мелітопольського району.

Першою локацією брифінгу була ділянка автодороги М-18 Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта, км 378+220 — км 405+091, що в Мелітопольському районі. На зазначеній ділянці протяжністю 19,6 км, підходять до завершення роботи з влаштування асфальтобетонного покриття по основному проїзду.

Представники підрядника — турецької компанії “Озалтін” обіцяють завершити роботи з оновлення основного проїзду до початку туристичного сезону.

В.о. начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олег Галич розповів про очікувані терміни виконання робіт, про те, які роботи вже виконані та які на черзі. 

Другим місцем зупинки була територіальна автодорога Т-08-20 Якимівка - Кирилівка. Там поточний середній ремонт виконує генпідрядник — ТОВ “Автомагістраль-Південь”.

На сьогодні, на цій автодорозі вже виконано:

  • Фрезерування – 8,5 км:

  • Влаштування верхнього шару – більше 1,7 км.

Як зазначив в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олег Галич, дорожники розуміють що незабаром розпочнеться туристичний сезон, тому докладають усіх зусиль, щоб якісний ремонт цих доріг виконати якомога в найкоротший термін. 

До речі, за для цього, на автодорозі Т-08-20 роботи виконуються цілодобово.