Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » У Запорізькій області триває планове обстеження автодоріг загального користування державного значення

У Запорізькій області триває планове обстеження автодоріг загального користування державного значення

     Задля визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення, після закінчення літнього сезону і належної підготовки їх до зимового періоду експлуатації, у період з 25 вересня  до 29 жовтня 2019р., триває проведення осіннього комісійного огляду автодоріг.

     Мета цієї перевірки - під час огляду зафіксувати: стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін.), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо.

     Так, з 25 по 30 вересня було проведено підготовчий етап, за цей час  фахівцями визначено склад комісії та складено спільні графіки комісійних обстежень.

     Наразі, триває практичній етап, під час якого комісією у складі представників Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ДП «Запорізькій  облавтодор», Управління патрульної поліції в Запорізькій області, перевіряються автодороги загального користування державного значення (міжнародні, національні, регіональні та територіальні), аби визначити необхідний обсяг ремонтних робіт до настання несприятливих погодних умов.

     Зокрема, особливу увагу під час обстеження приділяється ділянкам доріг з підвищеним ступенем небезпеки, місцям концентрації ДТП, аварійно-небезпечним ділянкам, функціонуванню ліній зовнішнього освітлення, наявним засобам  відео-спостереження за станом покриття, належному утриманню смуги  відведення та стоянок і місць тимчасового відстою транспортних засобів на автомобільних дорогах державного значення, а також відповідності встановлення знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху.

     За результатами обстеження буде складено відповідні акти, в яких буде зафіксовано виявлені недоліки та терміни їх усунення.

Прес-служба САД у Запорізькій області