УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » У Запорізькій області триває весняний комісійний огляд автодоріг. Фотозвіт

У Запорізькій області триває весняний комісійний огляд автодоріг. Фотозвіт

      До складу комісії увійшли представники Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ДП «Запорізький облавтодор», підрозділів УПД ГУНП України у Запорізькій області, Придніпровської залізниці (по залізничних переїздах) та представники громадськості.  

 Як повідомлялося раніше, розпочався комісійний огляд 17-го квітня й триватиме до 3-го травня 2017 року. З 17 по 21 квітня було проведено підготовчий етап, за цей час  фахівцями було визначено склад комісії та складено спільні графіки комісійних обстежень.

     З 22-го квітня, триває практичній етап під час якого фахівці перевіряють автомобільні дороги загального користування області та залізничні переїзди щодо їх придатності до експлуатації після зимового періоду та задля визначення необхідних об'ємів ремонтних робіт при підготовці їх до літнього періоду експлуатації.

      Особливу увагу під час обстеження приділяється ділянкам доріг з підвищеним ступенем небезпеки: місцям концентрації ДТП, аварійно-небезпечним ділянкам, підходам до населених пунктів, пішохідним переходам.

      За результатами обстеження буде складено відповідні акти, в яких зафіксовано виявлені недоліки та терміни їх усунення.

Прес-служба САД у Запорізькій області