Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » У Запорізькій області впроваджується оснащення GPS-трекерами спецтехніки задіяної у зимовому утриманні автодоріг державного значення області

У Запорізькій області впроваджується оснащення GPS-трекерами спецтехніки задіяної у зимовому утриманні автодоріг державного значення області

     За ініціативою Укратодору, на дорожню спецтехніку для контролю за прибиранням снігу, а також посипанням протиожеледною сумішшю автошляхи державного значення, на замовлення Служби автодоріг у Запорізькій області, підрядником встановлюються GPS-трекери.

     З метою оптимізації, покращення та прозорості роботи підрядної організації ДП «Запорізький облавтодор», яка задіяна у експлуатаційному утриманні автомобільних доріг державного значення області у зимовий період, наразі, вже підключено 50 одиниць техніки.

     Таким чином, за допомогою трекерів можна відстежити де працюють дорожні машини. Система GPS-контролю дасть змогу в режимі реального часу побачити всю техніку, яка задіяна на дорогах держаного значення.

     На сьогодні роботи по встановленню GPS-трекерів продовжуються.

    Зокрема, під час сильних снігових опадів рекомендуємо всім учасникам дорожнього руху скористатись майданчиками для відстою, тим самим дати змогу дорожнім службам безперебійно ліквідувати наслідки снігопадів та обробити покриття доріг протиожеледними сумішами.

  

     Прес-служба САД у Запорізькій області