УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Укравтодор та керівництво області об’єдналися для вирішення питання поновлення будівництва Запорізьких мостів

Укравтодор та керівництво області об’єдналися для вирішення питання поновлення будівництва Запорізьких мостів

     Вчора, 14 березня у Державному агентстві автомобільних доріг України відбулась розширена нарада з питань продовження будівництва об’єкту «Автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжя». У нараді, яку проводив керівник Укравтодору Славомір Новак взяли участь Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та  Запорізький міський голова Володимир Буряк. До обговорення питання також долучилися заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Скобліков, Запорізький міський голова Володимир Буряк, директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Андрій Антонов, а також в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко та його заступник з будівництва Олександр  Шандиба. 

     У заході було розглянуто низку найважливіших  питань щодо подальшого будівництва мостових переходів через Дніпро в Запоріжжі. 

     Як наголосив очільник Запорізької області, нарада вийшла дуже продуктивною і ще раз підтвердила готовність влади всіх рівнів працювати над питанням, важливим для громади обласного центру.

     - Нарешті було досягнуто домовленостей стосовно необхідності присвоєння цьому об’єкту статусу дороги державного значення. Для отримання статусу  автомагістраль має бути внесена до відповідного переліку. Тож керівництво Укравтодору запустило процедуру погоджень у міністерствах і найближчим часом ми плануємо отримати позитивний результат, - повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

     За його словами, завдяки зміні статусу автомагістралі влада зможе використовувати на будівництво кошти від митного експерименту. Тож одразу після погоджень 60 мільйонів гривень будуть спрямовані на коригування проектної  документації, виконання її експертизи, та на завершення аварійних робіт.

     - Хочу підкреслити, що будівництво автомагістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя – питання важливе як для влади регіону, так і для керівництва міста. Так само разом уже найближчим часом ми опрацюємо план спільних дій та підпишемо тристоронню угоду між владою міста,  області та Укравтодором. Будуть прописані головні етапи та напрямки нашої співпраці на благо жителів Запорізького краю, - зауважив голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 Прес-служба САД у Запорізькій області