Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Упродовж 2018 року Службою автомобільних доріг у Запорізькій області введено в експлуатацію 58,8 км автодоріг державного значення області!

Упродовж 2018 року Службою автомобільних доріг у Запорізькій області введено в експлуатацію 58,8 км автодоріг державного значення області!

     Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко, звітуючи про результати ремонтно-будівельного сезону-2018 перед депутатами обласної влади. У заході також взяли участь заступники голови обласної державної адміністрації Андрій Антонов та Віктор Скобліков. 

     На зустрічі ініційованої депутатами обласної влади було обговорено підсумки виконання з будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів, експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у 2018 році  та  перспективні плани ремонтно-будівельних робіт 2019.

     На початку заходу начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області доповів що у 2018 році Службою було проведено роботи з відновлення дорожнього покриття на 6-ти великих об’єктах з поточного середнього ремонту та введено в експлуатацію, загальною протяжністю 58,8 км. Серед них ділянки доріг загального користування державного значення: а/д Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь; а/д Н-30 Василівка–Бердянськ та а/д Т-08-04 Камянка-Дніпровська-Велика Лепетиха-Каховка. Також проведено та завершено основні будівельно-монтажні роботи з капітального ремонту мосту через р. Суха Балка на автодорозі М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта. Крім того, у минулому році було виконано всі заплановані роботи з експлуатаційного утримання та організації безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

     Що стосується робіт які заплановано провести у 2019 році, Андрій Івко розповів, що наразі Службі автодоріг Укравтодором передбачено фінансування з держбюджету на продовження робіт з поточного середнього ремонту на автодорозі державного значення  Н-08 за маршрутом «Запоріжжя - Маріуполь». У зв’язку з цим, начальник Служби, звернувся до представників обласної влади з пропозицією щодо можливості виділення коштів з місцевих бюджетів на фінансування виконання робіт на найбільш пошкоджених ділянках автодоріг, що мають важливе соціально-економічне значення в першу чергу для мешканців Запорізької області.   

      Прес-служба САД у Запорізькій області