УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » В Гуляйпільському районі на автодорозі Т-04-01 тривають аварійні ремонтні роботи мосту через балку

В Гуляйпільському районі на автодорозі Т-04-01 тривають аварійні ремонтні роботи мосту через балку

     З початку липня цього року, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, розпочато виконання аварійних робіт мосту через балку на автомобільній дорозі Т-04-01 Дніпро-Васильківка-Покровське-Гуляйполе-Токмак-Мелітополь, км 171+020.

     Зазначений шляхопровід було введено в експлуатацію, ще в 1952 році. У зв’язку із довготривалою експлуатацією мосту та впливу природних чинників, конструкції мосту зазнали значних конструктивних пошкоджень, а саме: значне руйнування кам’яної кладки устоїв та проміжної опори, наскрізні тріщини в плиті проїзду, відсутність бар’єрного огородження,  відсутність водовідводу зі споруди, що призвело до появи аварійності мосту.

     Задля попередження наслідків значного руйнування елементів цього шляхопроводу, комісією зі спеціалістів Служби автодоріг області та підрядних організацій було проведено обстеження вищезазначеної штучної споруди. В результаті обстеження фахівцями визначений необхідний обсяг ремонтних робіт.

     Так, на сьогодні для усунення першочергової аварійності підрядним підприємством були виконані роботи із демонтажу залізобетонних плит прибудованих частин по правому та лівому проїзду мосту, та часткове розбирання бічних кам’яних опор мосту.

     Після завершення розбирання пошкоджених конструкцій мосту, будуть виконані роботи із відновлення і посилення устоїв та проміжних кам’яних опор мосту, а також подальше улаштування залізобетонної плити проїзду, тротуару, перильного та бар’єрного огороджень.

     Роботи виконує підрядне підприємство ТОВ «Південрембуд».

     Про завершення ремонтних робіт та відновлення руху автотранспорту буде повідомлено додатково.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує , що на період виконання аварійних ремонтних робіт на мосту через балку на автомобільній дорозі Т-04-01 Дніпро-Васильківка-Покровське-Гуляйполе-Токмак-Мелітополь, км 171+020, з 04.07.2019р. перекрито рух автотранспорту на ділянці автомобільної дороги Т-04-01 між м. Гуляйполе та м. Пологи.

     Об’їзд здійснюватись згідно схеми організації тимчасового об’їзду узгодженої із Управлінням патрульної поліції у Запорізькій області Департаментом патрульної поліції.

Прес-служба САД у Запорізькій області