УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » В Службі автомобільних доріг області відбулось чергове засідання Громадської ради

В Службі автомобільних доріг області відбулось чергове засідання Громадської ради

     Сьогодні, 13-го липня 2017р., відбулося засідання Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Запорізькій області (Рада). У ході засідання було обговорено низку нагальних питань - від заходів щодо збереження існуючої мережі доріг області до впровадження змін у систему дорожнього господарства країни. У засіданні взяв участь начальник Служби Володимир Кухта. Під час конструктивного діалогу між керівництвом Служби та членами Громадської ради було домовлено про тісну взаємодію та підтримку у питаннях розвитку дорожньої галузі Запорізької області.

     Під час заходу особливу увагу було приділено питанню збереження цілісності існуючих доріг. Мова йшла про залучення представників Ради при здійсненні перевірки та контролю великовагових транспортних засобів, які перевищують  нормативні вагові параметри, що призводить до значної руйнації автомобільних доріг загального користування Запорізької  області, особливо в денний час, коли температура повітря перевищує 28 0 С.

      Для виконання цих робіт, висловив упевненість начальник Служби, необхідно активніше залучати представників Громадської ради при Службі у місцях роботи комплексів габаритно-вагового контролю (ППГВК). Адже, хто як не мешканці регіону, краще знають ситуацію в районах області, вони зацікавлені в боротьбі недобросовісними автоперевізниками і готові допомагати, задля збереження існуючої мережі автодоріг.

     Окрім цього, обговорювалося питання децентралізації доріг та їх передача на місцевий рівень, проведення прозорих тендерів,  а також фінансування галузі через реалізацію Дорожнього фонду.  

     Володимир Кухта, відзначив зацікавленість громадськості у збереженні цілісності автошляхів області.

     «Попереду – важка робота. Однак упевнений, що наше прагнення змінити галузь на краще, ваш досвід і підтримка допоможуть нам досягти намічених результатів», - зауважив Володимир Михайлович.

     Учасники зустрічі домовилися про активне залучення громадськості до важливих питань  розвитку дорожнього господарства Запорізької області.

Прес-служба САД у Запорізькій області