УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Запорізькій області

» Прес-центр » новини » В Службі автомобільних доріг у Запорізькій області відбулась спільна виробнича нарада з питань організації виконання будівельних робіт на будівництві Споруд об’єкту «Автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжя»

В Службі автомобільних доріг у Запорізькій області відбулась спільна виробнича нарада з питань організації виконання будівельних робіт на будівництві Споруд об’єкту «Автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжя»

     Нагадаємо, що на виконання розпорядження Голови Запорізької облдержадміністрації від 20.09.2017 № 498 «Про створення комісії з визначення заходів щодо  запобігання та ліквідації виникнення аварійних ситуацій на автотранспортній магістралі через р. Дніпро у місті Запоріжжя» з метою дотримання техногенної безпеки на будівництві,  20-го вересня поточного року, було створено регіональну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами комісії було вирішено рекомендувати Службі автомобільних доріг у Запорізькій області вжити відповідних заходів з метою негайної ліквідації загрози виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, забезпечити завершення всіх необхідних ремонтних робіт та охорону об’єкта незавершеного будівництва.

     Так, сьогодні, 6-го жовтня 2017р.,  в приміщенні  Службі  автомобільних доріг у Запорізькій області відбулась нарада щодо вирішення питань з завершення перерваного технологічного процесу циклів на будівництві Споруд №4 та №5, з метою упередження виникнення загрози техногенній безпеці на Спорудах будівництва об’єкту «Автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжя».

     Нарада відбулась під головуванням начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Володимира Кухти. Від Служби автомобільних доріг були присутні: заступник начальника Служби з будівництва Олександр Шандиба, начальник тендерно-договірного відділу Наталія Ковальова та в. о. начальника інвестиційно-кошторисного відділу Валерія Щербіна. Також, участь у нараді взяли керівники задіяних підрядних підприємств, а саме: ТОВ «Підприємство «Маст-Буд», ТОВ «БК «Адамант», ПрАТ «Альпсервіс», ТОВ «Інтерн-Юг» та представник  генеральної проектної організації ДП «Укрдіпродор.

     Головна мета сьогоднішнього заходу – визначитися з підрядними організаціями, які будуть завершувати будівельні роботи на Спорудах №4 та №5, вирішити питання фінансування та вирішити питання охорони об’єкту.   

     Так, за результатами проведеної наради було визначено обсяги, вартість, строки та виконавців робіт.  Крім того, на заході було вирішено, що охорона об’єкту незавершеного будівництва, з метою запобігання розкраданню державного майна, уникнення ризиків випадкового знищення або пошкодження об’єкта будівництва, буде здійснюватися силами задіяних на будівництві підрядних підприємств.

Прес-служба САД у Запорізькій області