УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Велике будівництво: Автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжя

Велике будівництво: Автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжя

     На сьогодні, основні роботи зосереджені на будівництві балкового мосту через р. Старий Дніпро (Споруда №4). Для цього задіяно понад 50 працівників генеральної підрядної організації «Onur Taahhut».

     Наразі проводяться роботи з перевлаштування стапелю та підкрановою естакади для повздовжнього насування та укрупненого збирання прогонової будови Споруди №4 з верхової на низову частину.

     Також продовжуються роботи з облаштування тимчасового майданчику для будівельників, а також адміністративних та технічних будівель. Крім того, на будівельному майданчику вже побудовано бетонний завод.  

     Довідково:

     10 квітня 2020 року Державна архітектурно-будівельна інспекція України надала Службі автомобільних доріг у Запорізькій області дозвіл на будівництво автотранспортної магістралі через річку Дніпро в місті Запоріжжі.

      Запорізький міст — це магістраль безперервного руху довжиною понад 9 км, яка складається з шести транспортних розв’язок, у складі яких 27 штучних споруд, в тому числі два 2 позакласні мости з окремими спорудами під кожний напрямок руху.

Прес-служба САД у Запорізькій області