УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Велике будівництво: Стартували роботи з відновлення автодороги державного значення Т-08-19 Більмак — /М-14/, км 21 + 870 – км 50 + 167

Велике будівництво: Стартували роботи з відновлення автодороги державного значення Т-08-19 Більмак — /М-14/, км 21 + 870 – км 50 + 167

Проведення підготовчих робіт, на ділянці загальною протяжністю 28,3 км, підрядник розпочав наприкінці липня, та вже наразі приступив до виконання основних робіт з поточного середнього ремонту .

Так, на ділянці автодороги, яка проходить по території колишнього Більмацького, а нині Бердянського району, на 16,8 км дороги вже проведено фрезерування існуючого непридатного для подальшої експлуатації покриття та регенерації основи методом «холодний ресайклинг»  - 5,7 км. Паралельно з цим   продовжуються роботи з вирубки дикоростучої порослі і чагарнику та з укріплення узбіччя.

Взагалі, робочим проектом передбачено:

  • влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття: вирівнюючого та верхнього шару покриття з ЩМА-20;
  • підсилення основи автодороги;
  • влаштування водовідведення з проїзної  частини;
  • ремонт 4 мостів та водопропускних труб;
  • укріплення узбіч;
  • влаштування тротуарів;
  • нанесення дорожньої розмітки;
  • встановлення дорожніх знаків.

 

Підрядне підприємство: ТОВ "Шляхове будівництво "АЛЬТКОМ"

Всі етапи технологічного процесу виконання робіт на об’єкті знаходяться під контролем фахівців відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторії Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Шановні водії! Відповідно до виконання робіт з поточного середнього ремонту рух автотранспорту буде здійснюватися у реверсному режимі.

Довідково:

Автомобільна дорога була побудована в 1965-1966 роках с дорожнім одягом капітального типу. Багато років утримується в задовільному стані лише за рахунок експлуатаційного утримання шляхом ліквідації ямковості.

            На автомобільній дорозі здійснюються вантажні та пасажирські перевезення. Автодорога пролягає по Куйбишевському та Бердянському районах Запорізької області та пов’язана з залізничною станцією залізниці «Запоріжжя-Донецьк» в районі смтю Комиш-Зоря. Автодорога Т-08-19 з’єднує автодорогу «Запоріжжя-Маріуполь» з автодорогою М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ.