УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Велике Будівництво: тривають роботи з поточного середнього ремонту на автодорозі курортного напрямку Н-30 Василівка-Бердянськ

Велике Будівництво: тривають роботи з поточного середнього ремонту на автодорозі курортного напрямку Н-30 Василівка-Бердянськ

     Продовжується ремонт автодороги дороги Н-30 Василівка–Бердянськ. Ремонтні роботи ведуться і вдень, і вночі. В поточному році Службою автомобільних доріг у Запорізькій області планується виконати роботи з поточного середнього ремонту на чотирьох ділянках автодороги національного значення Н-30 Василівка – Бердянськ, загальною протяжністю 119 км.

      Наразі, роботи з відновлення дорожнього полотна проводяться на трьох ділянках автодороги.

     Так, підрядним  підприємством   ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» на ділянці дороги Н-30, км 7+000 - км 55+082, яка проходить по території Василівського та Токмацького районів, роботи було розпочато 27 лютого 2020р.

     Станом на 21 квітня 2020 року, проведено наступні роботи:

- Фрезерування асфальтобетонного покриття – 31,6 км;

- Влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття  - 24,5 км;

- Влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття (ЩМА-20) – 6 км.

     Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, складає 48, 1 км.

     У Приморському районі, на ділянці автодороги Н-30, км 89+526 – км 112+026, роботи було розпочато 2 березня 2020 р. підрядним підприємством ТОВ «Автомагістраль-Південь».

     Станом на 21 квітня 2020р., проведено наступні роботи:

- Фрезерування асфальтобетонного покриття – 22,5 км (100% - від плану);

- Регенерацію шарів основи дорожнього покриття – 8,2 км;

- Влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону – 19,3 км;

 - Влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття (ЩМА-20) –  15,5 км.

      Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, складає 22,5 км.  

      На третій ділянці автодороги Н-30 км55 – км89, проводяться підготовчі роботи з поточного середнього ремонту. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Автомагістраль-Південь». Передбачено що після проведення робіт з відновлення дорожнього покриття на вищезазначеній ділянці дороги Н-30 Василівка-Бердянськ, Чернігівський та Приморський райони будуть з’єднані дорогою з новим, якісним асфальтобетонним покриттям. Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, складає 34 км.

      Щоденний контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

      Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.