УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Велике будівництво: вже на трьох ділянках автодороги Н-30 Василівка – Бердянськ, проводяться роботи з поточного середнього ремонту

Велике будівництво: вже на трьох ділянках автодороги Н-30 Василівка – Бердянськ, проводяться роботи з поточного середнього ремонту

     Першотравневе свято дорожники Запорізької області відзначили початком виконання робіт з поточного середнього ремонту ділянки автодороги курортного напрямку Н-30  Василівка –Бердянськ, км 55+082 - км 89+526.

     Так, станом на 04 травня, проведено роботи з фрезерування - 1,2 км існуючого асфальтобетонного покриття.

     В рамках поточного середнього ремонту а/д Н-30 Василівка-Бердянськ, км 55+082 - км 89+526 передбачено проведення наступних видів робіт:

- Фрезерування старого покриття середньою глибиною -  4,5 см; 

- регенерація шарів дорожнього одягу на ділянках дороги, які втратили несучу здатність;

- вирівнюючий шар з крупнозернистої а/б суміші - 12 см; 

- верхній шар покриття із ЩМА-20 - 5 см;

- відновити узбіччя;

- виконати усі заходи з безпеки дорожнього руху.

     Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, складає 34 км.

     Передбачено що після проведення робіт з відновлення дорожнього покриття на вищезазначеній ділянці дороги Н-30 Василівка-Бердянськ, Чернігівський та Приморський райони будуть з’єднані дорогою з новим, якісним асфальтобетонним покриттям.

     Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Автомагістраль-Південь».

      Щоденний контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Взагалі, протяжність всієї автодороги національного значення Н-30 Василівка-Бердянськ, складає 136,3 км, в 2018 році Службою автодоріг було відремонтовано 17,3 км. У поточному році планується виконати ремонт на чотирьох ділянках автодороги національного значення Н-30 Василівка – Бердянськ, загальною протяжністю 118,7 км. З метою реалізації завдання, підрядними підприємствами роботи з поточного середнього ремонту на курортній трассі проводяться у посиленому темпі і в день, і в ночі та  вже на трьох ділянках. 

Довідково

Національна автомобільна дорога  Н-30 Василівка-Бердянськ, є однією з основних транспортних артерій Запорізької області. Ця дорога є основною транспортною магістраллю Токмацького, Чернігівського, Приморського та Бердянського районів Запорізької області. Дорога також з’єднує міжнародні дороги державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта та М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ.

Прес-служба САД у Запорізькій області