УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Відновлюємо автодорогу М-14: на першій ділянці протяжністю 12 км завершено роботи по основному проїзду в рамках капітального ремонту

Відновлюємо автодорогу М-14: на першій ділянці протяжністю 12 км завершено роботи по основному проїзду в рамках капітального ремонту

У поточному році розпочато та триває капітальний ремонт 5-ти ділянок автомобільної дороги міжнародного значення  з найбільшою інтенсивністю транспортного потоку  М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), яка йде вздовж  узбережжя Азовського  моря та  є частиною міжнародного транспортного коридору автомагістралі категорії  Е-58, що визначений Україною, як національний і туристичний маршрут.

Наразі, в Бердянському районі тривають роботи з капітального ремонту двох ділянок автодороги М-14, загальною протяжністю 24,1 км. Роботи було розпочато у липні місяці поточного року.

Зокрема, на сьогодні відновлення асфальтобетонного покриття по основному проїзду на ділянці автодороги М-14, км 580+000 – км 592, завершено. Підходять до фінішної прямої і роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на другій ділянці автодороги М-14, км 592+000 – км 604+086, загальною протяжністю 12,1 км. Залишилося влаштувати 4,6 км ЩМА-20.

Знайти на google maps: https://cutt.ly/3QSMeaZ

Підрядник: ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком».

Загалом цьогоріч заплановано капітально відремонтувати 53,9 км цієї автодороги.