УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Відновлюємо майже 19 км дороги національного значення Запоріжжя – Донецьк

Відновлюємо майже 19 км дороги національного значення Запоріжжя – Донецьк

У рамках Програми «Велике будівництво» стартували роботи з поточного середнього ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення Н-15 Запоріжжя — Донецьк, км 51+106 — км 69+888.

Наразі, на ділянці від межі Дніпропетровської області в напрямку м. Запоріжжя, загальною протяжністю 18,8 км, проводяться роботи з фрезерування існуючого покриття. Паралельно з цим розпочато роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг». 

Треба зазначити, що саме ця технологія - одна з найефективніших методів укріплення конструктивних шарів дорожнього полотна. Технологія холодної регенерації дозволяє отримати ідеальну поверхню без дефектів, які були в старому покритті. Вона повністю виключає появу «відбитих тріщин» в новому шарі покриття і продовжує термін його експлуатації у декілька разів.

Комплекс робіт передбачає повістю відновити зруйновані ділянки, влаштувати укріплення основи методом регенерації, влаштувати вирівнюючий та верхній  шари асфальтобетону, виконати усі заходи з безпеки дорожнього руху, відновити узбіччя.

Підрядне підприємство: ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Всі етапи технологічного процесу виконання робіт на об’єкті знаходяться під пильним контролем фахівців відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторії Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Довідково:

Автомобільна дорога Н-15 Запоріжжя - Донецьк є національною дорогою державного значення,  з км 8+850 – км 78+980, протяжністю70,1 км, обслуговується Службою автомобільних доріг у Запорізькій області. Дорога Н-15 є транспортним коридором між двома великими промисловими містами Запоріжжям та Донецьком. Це дає можливість здійснювати промислові, сільськогосподарські та пасажирські перевезення.

Середньорічна добова інтенсивність руху транспортних засобів за даними обліку  становить від 1869 до 8885 автомобілів.