УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Влаштування верхнього шару покриття розпочали сьогодні на одній з ділянок автошляху М-18

Влаштування верхнього шару покриття розпочали сьогодні на одній з ділянок автошляху М-18

     Автодорогу М-18 Харків – Сімферополь – Алушта –Ялта побудували в кінці 50-х років. З тих пір було проведено лише один ремонт з заміною покриття. Цьогорік, в рамках програми «Велике будівництво» розпочали ремонт дороги М-18 в Запорізькій області на 6-ти ділянках дороги. 4 ділянки ремонтують поточним середнім ремонтом. Але 2 ділянки дороги, що знаходяться у Вільнянському районі, потребували термінового капітального ремонту.

     Сьогодні на ділянці 266 + 300 — км 276 + 600 розпочали влаштування останнього – верхнього шару покриття. Ця ділянка минає села Петромихайлівку та Григорівське, та сягає 10.3 км завдовжки.

     Також приступили до капітального ремонту другої ділянки М-18 км 276+600 - км 283+861. Ця ділянка завдовжки 7.3 км і проходить повз село Люцерну та село Матвївку. За цей час дорожники не лише встигли відфрезерувати 6.5 км зношеного дорожнього одягу, а й розпочали укладання вирівнюючого шару покриття.

     Ремонтні роботи виконує підрядна організація ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». Технічний нагляд за роботами здійснює КОНСОРЦІУМ "АЙСІ ІНФРАСТРУКТУРА УКРАЇНА".