УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ліквідації аварійної ямковості на дорогах державного значення Запорізької області, за тиждень (12.03.2020-19.03.2020)

Виконання робіт з ліквідації аварійної ямковості на дорогах державного значення Запорізької області, за тиждень (12.03.2020-19.03.2020)

     Дорожники  області продовжують ремонтувати автошляхи регіону. На сьогодні роботи з ліквідації аварійної ямковості на дорогах державного значення області проводяться із застосуванням гарячого асфальтобетону, холодних асфальтобетонних сумішей, за допомогою спецтехніки «Ремонтер», а також струменевим методом ремонту.

     Так на цьому тижні, з 12-го по 19-те березня 2020 р., на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядними підприємствами було ліквідовано 2 428 кв.м аварійної ямковості.

     Роботи виконували 12 бригад філій ДП «Запорізький облавтодор» та 2 бригади інших залучених підрядних підприємств: ТОВ «ДБК Валеміра» та ТОВ «Дорбуд».

     Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачали 3 асфальтобетонні заводи: Василівський, Більмацький та ТОВ «Дорбуд». Роботи з ліквідації ямковості струменевим методом виконувалися іншим залучнним підрядним підприємством ТОВ «Дорремтехнологія».

      Серед доріг загального користування державного значення, особлива увага була приділена виконанню робіт на автошляхах з найбільш інтенсивним й навантаженим рухом та на найбільш проблемних ділянках автодоріг державного значення, а саме:

 • М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, в Мелітопольському та Василівському районах;
 • М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), в Мелітопольському, Бердянському районах;
 • Н-15 Запоріжжя-Донецьк, в Вільнянському районі;
 • Н-23 Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя, в Запорізькому районі;
 • Р-73 /Н-08/ - Нікополь, в Запорізькому районі;
 • Т-04-08 Павлоград - Васильківка - Новомиколаївка - Оріхів - Токмак,в Токмацькому районі;
 • Т-08-04 Кам'янка-Дніпровська - Велика Лепетиха - Каховка, в Кам'янсько-Дніпровському районі;
 • Т-08-05  Кам'янка-Дніпровська - Велика Білозерка - Веселе - /М-14/, в Кам'янсько-Дніпровському районі;
 • Т-08-10 Велика Білозерка - Михайлівка - /М-18/, в Василівському районі;
 • Т-08-13 Токмак - Чернігівка, в Токмацькому районі;
 • Т-08-15 Оріхів - Пологи, в Оріхівському та Пологівському районах;
 • Т-08-19 Більмак - /М-14/, в Більмацькому районі.

     Поряд з цим, дорожниками регіону, проводяться роботи з благоустрою автомобільних доріг загального користування державного значення.

     Так, протягом минулого місяця на автодорогах державного значення області було встановлено майже 1 км нового бар’єрного огородження та відремонтовано 606 пог. м бар’єрного огородження, а також встановлено і замінено 60 дорожніх знаків, вирубана поросль на 19, 8 км.

     Взагалі з початку виконання робіт, станом на 19-те березня 2020 року, ліквідовано 9 502 кв. м пошкодженого дорожнього покриття на дорогах державного значення.

    На наступному тижні, при належних погодних умовах, проведення ремонтних робіт заплановано на дорогах державного значення в обсязі – 3 500 кв.м, в тому числі: на дорогах територіального значення  – 2 000 кв.м.

     Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у Запорізькій області