УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ліквідації ямковості на дорогах загального користування державного значення продовжується і у вихідні дні

Виконання робіт з ліквідації ямковості на дорогах загального користування державного значення продовжується і у вихідні дні

     Так, з 12-го по 13-е квітня 2019р., на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області на дорогах державного значення області було ліквідовано 5 286 кв. м ямковості. 

      Ремонтні роботи на автомобільних дорогах міжнародного, національного значення та найбільш інтенсивних ділянках доріг регіонального і територіального значення виконувалися, як струменевим  методом ремонту, так і з застосуванням гарячого асфальтобетону. Для цього було залучено 13 бригад підрядних підприємств, а саме: 7 бригад ДП «Запорізький облавтодор», 2 бригади ТОВ «Юк-Інвест», 2 бригади ТОВ «Дорремтехнологія», бригада ТОВ «Ремшляхбуд» та бригада ТОВ «БК Будтрест».

      Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачали Бердянський, Куйбишевський та Запорізький асфальтобетонні заводи.

      Слід зазначити, що з початку виконання ремонтних робіт станом на 15.04.2019р.,  на дорогах області ліквідовано 46 964 кв.м ямковості, в тому числі на основних дорогах державного значення – 41 532 кв. м, на дорогах територіального значення – 5 432 кв. м.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує всім учасникам дорожнього руху щодо необхідності бути максимально обережними в місцях проведення ремонтних робіт та звертати увагу на попереджувальні знаки.