УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг Запорізької області за тиждень (з 11.09 по 18.09.2019 р.)

Виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг Запорізької області за тиждень (з 11.09 по 18.09.2019 р.)

     Хоч на цьому тижні і спостерігалось зменшення обсягів робіт з ліквідації ямковості, у зв’язку з дощовою погодою, на сьогодні, дорожники Запорізької області наздоганяють темпи. Наразі, роботи з відновлення дорожнього покриття тривають по всій території області на автодорогах державного значення. Роботи проводяться, як за традиційною технологією із застосуванням гарячого асфальтобетону, так і струменевим методом ремонту. Ремонтні роботи планують проводити і у вихідні дні.

     Так, у період з 11-го по 18-е квітня 2019р, на замовлення Служби автомобільних доріг підрядними організаціями ліквідовано 7 693 кв. м ямковості. 

     Для виконання ремонтних робіт було залучено 16 бригад, а саме: 9 бригад ДП «Запорізький облавтодор», 3 бригади ТОВ «ЮК-Інвест», 2 бригади ТОВ «ДОРРЕМТЕХНОЛОГІЯ», бригада ТОВ «Ремшляхбуд та бригада ТОВ «Будтрест». Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачали чотири асфальтобетонні заводи: Запорізький, Куйбишевський, Василівський та Бердянський.

     Для ліквідації невеликої ямковості та тріщин на асфальтобетонному покритті ремонтні роботи виконували за допомогою 8 струменевих машин типу:  «Savalco»; «Strassmayr»;  «Shafer»; «Turdo-5000».

     Наразі, ремонтні роботи тривають і продовжуватимуться при належних погодних умовах.   

     Слід зазначити, що з початку виконання ремонтних робіт на дорогах області вже ліквідовано 47 570 кв.м ямковості.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області