УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення за тиждень

Виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення за тиждень

    З метою збереження покриття доріг від подальшої руйнації та зменшення вірогідності виникнення аварійних ситуацій, дорожники області проводять роботи з ліквідації аварійної ямковості.

    Так з початку виконання робіт, станом на 05-те березня 2020 року, ліквідовано 4 498 кв. м пошкодженого дорожнього покриття на дорогах державного значення.

    За цей тиждень, з 27-го лютого по 05-те березня, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області було ліквідовано 990 кв.м аварійної ямковості.

    Ремонтні роботи виконували: 11 бригад філій ДП “Запорізькій облавтодор”.  Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачали 2 асфальтобетонні заводи: Більмацький та Бердянський.

    Ямковий ремонт у цей період виконувався із застосуванням гарячого асфальтобетону, холодних асфальтобетонних сумішей, а також за допомогою спецтехніки «Ремонтер».

    Серед доріг загального користування державного значення, особлива увага була приділена виконанню робіт на автошляхах з найбільш інтенсивним й навантаженим рухом та на найбільш проблемних ділянках автодоріг державного значення, а саме::

  • М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, в Мелітопольському районі;
  • М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), в Мелітопольському, Бердянському районах;
  • Н-15 Запоріжжя-Донецьк, в Новомиколаївському районі;
  • Н-30 Василівка-Бердянськ, в Токмацькому, Бердянському та Василівському районах;
  • Р-37 Енергодар - Василівка, в Кам'янсько-Дніпровському районі;
  • Т-04-01 Дніпро - Васильківка - Покровське - Гуляйполе - Пологи - Мелітополь, в Токмацькому районі;
  • Т-08-15 Оріхів - Пологи, в Оріхівському та Пологівському районах;
  • Т-08-19 Більмак - /М-14/, в Більмацькому районі.

    На наступному тижні, при належних погодних умовах, проведення ремонтних робіт заплановано на дорогах державного значення в обсязі – 2 300 кв.м, в тому числі: на дорогах територіального значення  – 1 500 кв.м.

     Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у Запорізькій області