УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг області

Виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг області

З метою збереження покриття доріг від подальшої руйнації та зменшення вірогідності виникнення аварійних ситуацій, дорожники області проводять роботи з ліквідації аварійної ямковості.

Так з початку виконання робіт, станом на 10-те березня 2021 року, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, підрядними підприємствами ліквідовано  8 764 кв. м пошкодженого дорожнього покриття на дорогах державного значення.

Щоб забезпечити безпечний проїзд дорогами державного значення області, у холодну пору року, ямковий ремонт виконується з використанням гарячого асфальтобетону, холодних асфальтобетонних сумішей, а також за допомогою спецтехніки «Ремонтер». Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачали 4 асфальтобетонні заводи, а саме: Василівський, Запорізький, ТОВ «Дорбуд» та ТОВ «Ремшляхбуд».

Ліквідацію аварійної ямковості виконували на найбільш проблемних ділянках основних автодоріг загального користування державного значення. Зокрема, протягом минулого тижня:

  • М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, в Мелітопольському та Запорізькому районах;

  • М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), в Мелітопольському та Бердянському районах;

  • Н-15 Запоріжжя-Донецьк, в Запорізькому районі;

  • Р-37 Енергодар - Василівка, в Василівському районі;  

  • Т-04-08 Павлоград - Васильківка - Новомиколаївка - Оріхів - Токмак, в Пологівському районі;

  • Т-08-19 Більмак - /М-14 в Пологівському районі.

Одночасно з ліквідацією ямковості для забезпечення безпечного руху автотранспорту дорогами загального користування державного значення, виконуються заходи, які направлені на збільшення рівня експлуатаційних показників і зменшення аварійності на дорогах. Так, майже щоденно проводяться роботи з встановлення та заміни дорожніх знаків, ремонту пошкодженого металевого бар’єрного огородження, також прибираються зупинки громадського транспорту та автопавільйони. З метою недопущення накопичення води на проїзній частині, виконуються роботи по  забезпеченню водовідведення з проїзної частини та узбіччя автодоріг.

Просимо всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, обирати безпечну дистанцію та швидкість.