УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Виконання цілого комплексу будівельних робіт на автотранспортній магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя в розпалі

Виконання цілого комплексу будівельних робіт на автотранспортній магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя в розпалі

     Аби якомога швидше запорожці змогли проїхатися новими мостами, працівники підрядної організації «Onur Taahhut» не збавляють темпи. Для найскорішого з'єднення обох берегів, роботи тривають і в день і в ночі. Наразі більша частина робіт виконується на Спорудах № 1, 2, 3, 4, 5.

     На споруді №1 (Естакада через автомобільну дорогу і залізницю): продовжуються ремонтні роботи.

     На споруді № 2 (Шляхопровід через залізницю) проведені роботи з підготовки поверхні; зокрема нанесено антикорозійний матеріал на поверхні залізобетонних конструкцій. Залишилося нанести останній шар антикорозійного покриття.

     На споруді № 3(Естакада на підходах до мосту через р. Старий Дніпро) забетонували 3 захвати прогонової будови з влаштування плити проїжджої частини.  Використали 450 м3 бетону

     На споруді №4 (балковий міст через р. Старий Дніпро) продовжується ремонт підферменника на оп.8. Також тривають роботи з монтажу тимчасових конструкцій. Розпочаті роботи з антикорозійного захисту.

     На споруді № 5 (З’їзд з мосту через р. Старий Дніпро) забетонували 5 з 9-ти захваток.

     Всі роботи виконуються згідно затвердженої стадії Проект.

     Запорізький міст — це магістраль безперервного руху довжиною понад 9 км, яка складається з шести транспортних розв’язок, у складі яких 27 штучних споруд, в тому числі два 2 позакласні мости з окремими спорудами під кожний напрямок руху.