УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Як виглядає дорога до Кирилівки після ремонту, — ФОТО

Як виглядає дорога до Кирилівки після ремонту, — ФОТО

У 2021 році в рамках президентської програми “Велике будівництво” було відремонтовано поточним середнім ремонтом всю протяжність територіальної автомобільної дороги державного значення Т-08-20 Якимівка - Кирилівка, а це 41,6 км.

Ділянка дороги на Google Maps: https://cutt.ly/cRcGMcs .

На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області роботи виконувались потужним підрядним підприємством ТОВ “Автомагістраль-Південь”. Роботи виконувались у дві зміни. Так, відновлення асфальтобетонного покриття по основному проїзду було завершено вже на початку серпня. Відтоді водії вже мали змогу дістатись Азовського узбережжя комфортною дорогою без перешкод.

Але роботи продовжувались — підрядники облаштовували з’їзди з головної дороги, встановлювали лотки для водовідведення, виконували роботи з укріплення узбіч, встановлення нових дорожніх знаків, бар’єрної огорожі та нанесення пластикової дорожньої розмітки.

Наразі ж дорога, яку не реконструювали з 1981 року, повністю відновлена якісним ремонтом. Гарантія на асфальтобетонне покриття діє 3 роки, на основу дорожнього одягу — 8 років.