УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Якість дорожньо-будівельних матеріалів і робіт – під контролем. Фотозвіт

Якість дорожньо-будівельних матеріалів і робіт – під контролем. Фотозвіт

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області на сьогодні виступає замовником на 4-х об’єктах з поточного середнього ремонту ділянок двох важливих та соціально значимих автодоріг Запорізької області. Так, роботи з поточного середнього ремонту проводяться на дорогах національного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь та  Н-30 Василівка-Бердянськ. Роботи виконують три потужні підрядні підприємства з великим досвідом виконання робіт на об’єктах дорожньої галузі всієї країни.

     Щоденний контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби. Крім того, до складу Служби автомобільних доріг у Запорізькій області входить лабораторія з контролю якості виробництва для постійного контролю за якістю дорожньо-будівельних матеріалів і робіт на всіх етапах виробничого процесу, в якій проводяться випробування асфальтобетону,  щебеню, бітуму, емульсії та інших матеріалів.

     Кваліфіковані працівники забезпечені необхідним обладнанням та засобами вимірювальної техніки, що дозволяє контролювати якість матеріалів та виконаних робіт.

     Крім того, якість виконання робіт на всіх ділянках доріг де тривають ремонтні роботи перевіряють за допомогою свого лабораторного обладнання і працівники ДП «Дорожній контроль якості».

 

Прес-служба САД у Запорізькій області