УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » З 1-го січня 2018 року автомобільні дороги місцевого значення буде передано до сфери управління облдержадміністрації

З 1-го січня 2018 року автомобільні дороги місцевого значення буде передано до сфери управління облдержадміністрації

     Розпорядженням голови облдержадміністрації надано згоду на безоплатне приймання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Запорізькій області зі сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України до сфери управління Запорізької обласної державної адміністрації.

     У зв’язку з цим створено комісію, яка до 01.01.2018 має здійснити приймання-передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Запорізької області.

     За Департаментом промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації закріплено право оперативного управління ними.

     Управління капітального будівництва облдержадміністрації визначено замовником робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які перебувають у сфері управління облдержадміністрації.

     Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації доручено сформувати перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах та передбачити видатки на ці роботи в обласній програмі розвитку автомобільних доріг загального користування на 2018 рік.

     Головам районних державних адміністрацій доручено здійснити огляд автомобільних доріг загального користування місцевого значення на підпорядкованій території  із залученням представників Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, філій ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» та надати інформацію про результати та виявлені недоліки.