Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » З метою усунення руйнувань і деформацій покриття проїзної частини продовжуються роботи з ліквідації аварійної ямковості на дорогах державного значення

З метою усунення руйнувань і деформацій покриття проїзної частини продовжуються роботи з ліквідації аварійної ямковості на дорогах державного значення

     У Запорізькій області продовжується проведення заходів для безпечного руху автотранспорту по автомобільним дорогам загального користування державного значення області. Виконання робіт  з аварійного ямкового ремонту на сьогодні є пріоритетним у роботі дорожніх фахівців.

     Так, з початку проведення ремонтних робіт ліквідовано 6 398 кв. м аварійної ямковості.

     За період з 7-го по 13-е лютого, підрядними організаціями відремонтовано 2 678 кв. м дорожнього покриття.

     Роботи з відновлення дорожнього покриття, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, щоденно виконували в середньому 14 бригад філій ДП «Запорізький облавтодор». Матеріали для виконання ремонтних робіт постачали два асфальтобетонних заводи: Запорізький та Василівський.

     Роботи з ліквідації  аварійної ямковості на автомобільних дорогах міжнародного та національного значення виконувались із використанням гарячого асфальтобетону, а також  з застосуванням спецмашини «Ремонтер».

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Прес-служба САД у  Запорізькій області