Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » З початку року на дорогах державного значення ліквідовано майже 190 тисяч квадратних метрів ямковості

З початку року на дорогах державного значення ліквідовано майже 190 тисяч квадратних метрів ямковості

     Понад сто вісімдесят шість квадратів, а точніше 186 896 кв.м ямковості ліквідовано на автомобільних дорогах державного значення області з початку поточного року. З них  126 631 кв. м усунено на основних дорогах державного значення та 60 265 кв.м на територіальних дорогах області. Ремонтні роботи проводилися, як із використанням гарячої асфальтобетонної суміші, так і струменевим методом ремонту по всій території області. Для цього, підрядним підприємством ДП «Запорізький облавтодор» запущено в роботу 5 асфальтобетонних заводів та ще 2 заводи мають на балансі підрядні організації, які виконують роботи з ліквідації ямковості. Взагалі, крім  філій ДП «Запорізький облавтодор», на дорогах області задіяно 7 інших залучених субпідрядних організацій.

     Крім того, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядниками проводяться роботи з благоустрою автомобільних доріг загального користування державного значення.

     Так, з початку року, було встановлено та замінено 742 дорожніх знаків й встановлено 480  напрямних стовпчиків, влаштовано 2,33 км нового металевого бар’єрного огородження та відремонтовано 0,5 км. Також, проведено роботи з вирубки порослі на 45,1 км автодоріг. Наразі, на  основних дорогах державного значення з найбільш інтенсивним рухом автотранспорту проводяться  роботи з механізованого скошування трави.

      Поряд з цим, станом на 5-е липня 2019р., на замовлення Служби автомобільних доріг підрядним підприємством ТОВ «ТБД» проводяться роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки. На сьогодні, вже оновлено та нанесено загальною протяжністю 690 км. Також, поновлено та нанесено 7 463 кв. м розмітки, в тому числі: 60 шт. пішохідних переходів 1.4.3 (зебра), направляючі стріли та острівці безпеки.

      Роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення тривають в щоденному режимі.

      Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

      Також, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує:

      Під час значного підвищення температури повітря в літній період на автомобільних дорогах Запорізької області з 08:00 до 20:00 годин впроваджено режим обмеження руху великовагових транспортних засобів, загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т.

      Прес-служба САД у Запорізькій області