УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Запорізькій області

» Прес-центр » новини » За фактом оприлюднення інформації

За фактом оприлюднення інформації

     Службою автомобільних доріг у Запорізькій області, було уважно розглянуто публікацію в.о. голови правління ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Артема Гриненко у соцмережі "Фейсбук" щодо перевірки якості при виконання аварійного ямкового ремонту доріг Запорізької області та повідомляє наступне.

     По-перше, Служба автомобільних доріг висловлює вдячність автору даного повідомлення за своєчасне інформування та надає пояснення даного інценденту.

     Аварійний ямковий ремонт «картковим» методом, який висвітлено у фотоматеріалах, виконувався на автомобільній дорозі Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ – Запоріжжя, км 471 – км 474. Роботи було проведено ще в березні 2016-го року. Під час перевірки  виконаних робіт інженером відділу технічного контролю Служби, було виявлено недоліки щодо неякісного виконання робіт та виписано Припис від 14. 03.2016р. №49 начальнику філії «Запорізька дорожньо-експлуатаційна дільниця».

     У зв’язку з тим, що недоліки не були виправлені, ці обсяги робіт з ямкового ремонту не були прийняті та відповідно не були оплачені Службою.

     Слід зазначити, що Службою автодоріг регулярно проводяться наради з керівниками філій ДП «Запорізький облавтодор», на яких в першу чергу увага звертається на якість виконання робіт з ямкового ремонту та на запобігання порушень технологій при виконанні робіт і організації безпеки руху в місцях проведення робіт. 

     Разом з тим, Службою автомобільних доріг у Запорізькій області в  2017 році, через  виявлений неякісний ямковий ремонт не було прийнято і оплачено роботи у декількох філій ДП «Запорізькій облавтодор», а саме:

- Філія «Токмацький райавтодор» виконувала роботи з ліквідації  аварійної ямковості на а/д Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ,  на суму 34, 32 тис. грн.;    

- Філія «Пологівський райавтодор» на  а/д О081149 Пологи-Кінські Роздори-Андріївка-Нововасилівка-Бердянськ  - 7,9 тис. грн..

- Філія «Куйбишевський райатодор» виконувала роботи на а/д Т-08-03 Запоріжжя-Маріуполь – 6,1 тис.грн.

     Що стосується матеріалів, які використовуються для приготування асфальтобетонної суміші, зазначаємо, що вони проходять вхідний контроль якості лабораторії  ДП «Запорізький облавтодор».

     Лабораторією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області виконується вибірковий та приймальний контроль якості, застосованої асфальтобетонної суміші на автомобільних дорогах загального користування.