УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » За тиждень на дорогах державного значення області ліквідовано понад 13 тисяч квадратних метрів ямковості

За тиждень на дорогах державного значення області ліквідовано понад 13 тисяч квадратних метрів ямковості

     Для забезпечення безпечного руху автотранспорту на автомобільних дорогах загального користування державного значення області продовжується виконання робіт з ліквідації ямковості.

     Так, лише на цьому тижні з 04-го по 11-е квітня 2019, підрядними організаціями ліквідовано 13 306 кв.м ямковості!

     Щоденно роботи виконували, в середньому, 20 бригад, а саме: 9 бригад ДП «Запорізький облавтодор», 4 бригади ТОВ «ЮК-Інвест», 3 бригади ТОВ «ДОРРЕМТЕХНОЛОГІЯ», 2 бригади ТОВ «Ремшляхбуд та бригада ТОВ «Лада ЛТД». Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачали три асфальтобетонних заводи: Запорізький, Василівський та Бердянський.

      Роботи струменевим методом ремонту асфальтобетонного покриття виконували за допомогою 8 струменевих машин типу:  «Savalco» та «Strassmayr».

      Роботи з ліквідації ямковості тривають на дорогах державного значення по всій території області.

      Взагалі, з початку року, ліквідовано 39 877 кв.м ямковості, з них 34 889 кв.м на основних дорогах державного значення та 4 988 кв.м на автодорогах територіального значення.  

      Наразі, ремонтні роботи тривають і продовжуватимуться при належних погодних умовах.   

      Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у Запорізькій області