УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » За вихідні дні дорожниками області ліквідовано майже 11 тисяч квадратних метрів ямковості на дорогах державного значення

За вихідні дні дорожниками області ліквідовано майже 11 тисяч квадратних метрів ямковості на дорогах державного значення

     Так, з 19-го по 21-е квітня 2019р., на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, підрядними підприємствами було ліквідовано 10 955 кв.м ямковості, в тому числі на основних дорогах державного значення – 3 941 кв. м, на дорогах територіального значення – 7 014 кв. м.

     В тому числі, на найбільш зруйнованих ділянках доріг загального користування державного значення Т-04-08 Павлоград-Васильківка-Новомиколаївка-Оріхів-Токмак, та Н-30 Василівка-Бердянськ, де виконання робіт з ліквідації ямковості не є ефективним засобом, виконувалися роботи з відновлення зношених верхніх шарів асфальтобетонного покриття. Зокрема, методом так званого ремонту «локальними картами» було відремонтовано 6 800 кв. м.

     Також, у ці дні на дорогах державного значення області роботи з ліквідації ямковості  виконувалися, як струменевим  методом ремонту, так і з застосуванням гарячого асфальтобетону. Для цього, було залучено 23 бригади підрядних підприємств, а саме: 15 бригад ДП «Запорізький облавтодор», 3 бригади ТОВ «Юк-Інвест»,  2 бригади ТОВ «Дорремтехнологія», бригада ТОВ «Ремшляхбуд», бригада ТОВ «Лада ЛТД» та бригада ТОВ «БК «Будтрест».

     Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачали 7 асфальтобетонних заводів: Запорізький, Василівський, Мелітопольський Бердянський, Куйбишевський, ТОВ «Лада ЛТД» та ТОВ «БК «Будтрест».  

     Для ліквідації невеликої ямковості та тріщин на асфальтобетонному покритті ремонтні роботи виконували за допомогою 9 струменевих машин типу: «Savalco»; «Strassmayr»;  «Shafer»; «Turdo-5000».

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує всім учасникам дорожнього руху щодо необхідності бути максимально обережними в місцях проведення ремонтних робіт та звертати увагу на попереджувальні знаки.

Прес-служба САД у Запорізькій області