УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Запаси є: дорожники області з початку зими використали понад 41% необхідної протиожеледної суміші

Запаси є: дорожники області з початку зими використали понад 41% необхідної протиожеледної суміші

Станом на 18 січня 2021 року з початку зимового періоду 2020/21 рр.  у Запорізькій області було опадів більше, ніж за минулий зимовий період. Тому запаси солі та протиожеледних матеріалів, які необхідні на зимовий період, вичерпано вже на 41,7%.

Так, з початку зимового періода станом на сьогодні підрядні організації, що на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області забезпечують утримання доріг державного значення в зимовий період, використали 12 495 тон протиожеледної суміші, з яких 384 тонни солі у чистому вигляді. 

За минулі вихідні дорожники використали 363 тонни протиожеледної суміші на обробку доріг державного значення, що пролягають Запорізькою областю.

Для інформації:

За інформацію відділу ремонту та експлуатаційного утримання доріг та штучних споруд Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, для обробки автомобільних доріг державного значення в Запорізькій області, за досвідом минулих років, на зимовий період необхідні 33 тисячі тонн протиожеледного матеріалу.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертаються до водіїв, з проханням — при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для обробки ділянки.

 Також водії можуть скористатись стоянками та місцями відстою транспортних засобів у період несприятливих погодних умов. З переліком таких місць можна ознайомитись за посиланням