УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Запорізька область отримає понад 45 млн. грн. з державного бюджету на ремонт мостів

Запорізька область отримає понад 45 млн. грн. з державного бюджету на ремонт мостів

   Внесено зміни до Програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області на 2016 рік.

     Як зазначив директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Андрій Антонов, це рішення передбачає фінансування за рахунок коштів обласного бюджету на суму близько 5 млн. грн. (10 %) капітального ремонту мосту через р. Великий Утлюг, мосту через р. Малий Утлюг, мостового переходу через р. Суха Балка автомобільної дороги Харків-Сімферополь-Алушта–Ялта. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів передбачено залучення Державним агентством автомобільних доріг України під державні гарантії коштів на суму близько 45,5млн. грн. (90 %).

     - Украй важливим для Запорізької області залишається питання будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро. Місто Запоріжжя є транзитним та потребує розвантаження сучасних транспортних потоків шляхом будівництва нових мостів. Перша черга будівництва за проектом забезпечує рух автомобільного транспорту в одному напрямку з Правого на Лівий берег м. Запоріжжя з використанням у зворотному напрямку існуючих мостів ім. Преображенського. Наразі виконано близько 65% будівельно-монтажних робіт будівництва першої черги. Через незадовільне фінансування з державного бюджету будівництво об’єкта затягнулося протягом останніх років. Це призводить до руйнування вже зведених конструкцій. Для розв’язання проблеми продовження будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в м. Запоріжжі необхідно залучення коштів Державним агентством автомобільних доріг України під державні гарантії, а також коштів обласного та міського бюджетів. Реалізація Програми дасть змогу забезпечити покращення транспортного зв’язку між правим та лівим берегами м. Запоріжжя, - зазначив Андрій Антонов.