УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Запорізька область: Підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019

Запорізька область: Підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019

     Упродовж 2019 року Службою автомобільних доріг у Запорізькій окрему увагу було приділено роботам з поточного середнього ремонту на автодорозі стратегічного значення Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь.

     Відтепер м.Запоріжжя та м. Маріуполь з’єднує відновлена дорога європейського зразка, з новими автопавільйонами тротуарами, освітленням та іншими засобами з організації безпеки дорожнього руху. Роботи з благоустрою знаходяться вже на завершальному етапі. Наразі, проводяться роботи по захисту бетонних конструкцій штучних споруд, ремонту оголовків труб та видаленню дикоростучої порослі. Так, у поточному році планується ввести в експлуатацію 123,7 км дороги.

     Крім того, роботи з поточного середнього ремонту було проведено і на ділянці дороги Н-30 Василівка - Бердянськ на ділянці км 55+082 - км 89+526, з введенням  в експлуатацію 0,5 км дороги.

     Також, проведено та завершено роботи з капітального ремонту мосту через р. Суха Балка на автодорозі М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта.

     Згідно завдань Укравтодору, у 2019 році значна увага була приділена і мостовим спорудам, які знаходяться на дорогах загального користування державного значення. Так, протягом цього року в області завершено аварійні роботи двох штучних споруд та підходять до завершення аварійні ремонтні роботи, ще на трьох мостах.

      Крім того, завершуються і роботи з коригування стадії «Проект» об’єкту: «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в  м. Запоріжжі (автомобільна дорога загального користування державного значення Н-08 Бориспіль - Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь «Під’їзд до о. Хортиця (автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжі)», після чого у поточному році, проект буде затверджений в установленому порядку, проведені тендерні торги відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» з визначенням підрядної організації на виконання будівельно-монтажних робіт, та, вже у наступному році при наявності джерел фінансування, будуть продовжені будівельні роботи на об’єкті. На сьогодні, паралельно з виконанням коригування, виконується експертиза окремих розділів проекту, наразі в експертизу передані всі відкориговані розділи стадії «Проект». Триває усунення зауважень, наданих експертною організацією.

Прес-служба САД у Запорізькій області