УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Заступник голови Укравтодору проінспектував відновлену дорогу до Кирилівки

Заступник голови Укравтодору проінспектував відновлену дорогу до Кирилівки

Як повідомлялось раніше, на автомобільній дорозі територіального значення Т-08-20 Якимівка - Кирилівка завершено роботи по основному проїзду в рамках поточного середнього ремонту.

Сьогодні, 3 вересня, перевірити стан відновленої автодороги приїздив заступник голови Укравтодору Андрій Івко. В рамках робочого візиту до Запорізької області він особисто переконався в якості виконаного ремонту, поспілкувався з представниками підрядної організації, які наразі завершують законтрактовані роботи на автодорозі, та відповів на запитання журналістів.

Зокрема, Андрій Володимирович зазначив, що дорога Якимівка - Кирилівка була повністю відновлена в рамках президентської програми “Велике будівництво”. 41,6 кілометри були повністю відновлені вперше за 40 років, бо останнього разу цю автодорогу реконструювали лише в 1981 році. Також, заступник голови Укравтодору акцентував увагу на принципах сьогоденних ремонтів доріг. 

— Наразі підхід до робіт з ремонту значно змінився,  порівнюючи з минулими роками. Навіть при поточному середньому ремонті, дорожники підходять комплексно до благоустрою дороги та організації безпеки дорожнього руху. Таким чином, при поточному середньому ремонті,  роботи виконуються майже як при капітальному. Ми не лише міняємо дорожній одяг, а й повністю забезпечуємо безпеку руху — наносимо нову дорожню розмітку, влаштовуємо автономне освітлення та бар’єрну огорожу. Це по суті інші ремонти ніж були раніше. 

Андрій Івко також назвав гарантійні терміни на окремі види робіт. Так, на асфальтобетонне покриття дається гарантія 3 роки, на основу дорожнього одягу — 8 років.

— Ми плануємо, що дорогою будуть користуватись понад 10 років. Все зроблено якісно — підкреслив заступник голови Укравтодору.

Щодо планів на 2022 рік Андрій Івко зазначив, що Укравтодор співпрацює разом із Державним агентством розвитку туризму над відновленням дорожньої інфраструктури, яка веде до туристичних магнітів. Тому об’єми ремонтів доріг в Україні будуть лише збільшуватись, й на Запоріжжі в тому числі.

— У 2022 році в Запорізькій області плануємо відремонтувати не менш ніж 250 км доріг. Будемо рухатись маршрутним принципом. Будемо виконувати ремонти на тих дорогах, які вже почали ремонтувати, й продовжувати далі, — резюмував Андрій Івко.