УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Завдяки підтримці та пильному контролю з боку Уряду будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі буде відновлено вже наступного року.

Завдяки підтримці та пильному контролю з боку Уряду будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі буде відновлено вже наступного року.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час робочої поїздки до Запоріжжя ознайомився із станом об’єкту будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі. Прем’єра зустрічали представники  обласної влади разом із головою облдержадміністрації Віталієм Туринком, а також начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко.

Начальник Служби автомобільних доріг доповів про завершення коригування проекту  будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі. 

На теперішній час  Службою автомобільних доріг у Запорізькій області готується тендерна документація на проведення тендеру з вибору Генеральної підрядної організації

Вартість будівництва першої черги, згідно скоригованого проекту, складає – 12, 919 млрд. грн., до першої черги будівництва входить 21 штучна споруда, в тому числі два моста через русло р. Дніпро з забезпеченням виїзду на Прибережну магістраль та проспект Соборний.

Загалом завершити будівництво першої черги заплановано через чотири роки.

Сподіваємося, що за такої підтримки Урядом в м. Запоріжжі вже через два роки  буде реалізований перший етап будівництва першої черги будівництва,  який включає забезпечення проїзду з Правобережної частини міста через р. Дніпро та о. Хортиця по трьом полосам руху мостовими переходами з виїздом на Прибережну магістраль та вул. Тюленіна.

Кошторисна вартість реалізації зазначеного етапу складає – 4,0 млрд. грн.