УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Завдяки злагодженій роботі підрядних організацій влаштування основного проїзду на ділянці автодороги Н-08 завершено раніше узгодженого графіку

Завдяки злагодженій роботі підрядних організацій влаштування основного проїзду на ділянці автодороги Н-08 завершено раніше узгодженого графіку

     У межах Запорізької області вже завершено роботи з влаштування основного проїзду автодороги Н-08  Бориспіль - Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, за маршрутом  Запоріжжя – Маріуполь. На сьогодні, підрядними підприємствами виконано 100 % від запланованих робіт з відновлення дорожнього покриття на пріоритетному коридорі Н-08 у Запорізькій області.  

     Загалом у 2019 році, роботи з поточного середнього ремонту виконуються на 6 ділянках дороги Н-08, за напрямком Запоріжжя - Маріуполь, а саме: від м. Запоріжжя до с. Таврійське, в Оріхівському районі, від межі Пологівського та Оріхівського району в напрямку смт. Більмак, в межах Пологівського та Більмацького районів, на ділянці при в’їзді в смт. Більмак до с. Луганське та від с. Луганське до межі Запорізької та Донецької областей.

     Так, станом на 03 листопада 2019 р., на всіх вищезазначених ділянках, вже повністю виконано роботи:

     - з фрезерування існуючого покриття;

     - зі стабілізації основи дорожнього одягу;

     - з влаштування вирівнюючого шару;

     - з влаштування верхнього шару ЩМА-20.

     Наразі в посиленому темпі проводяться роботи з благоустрою відновлених ділянок дороги, а саме:

     - укріплення узбіч;

     - видалення дикоростучої порослі;

     - облаштування заїзних карманів;

     - влаштування тротуарів;

     - заміни бар’єрної огорожі;

     - нанесення дорожньої розмітки;

     - встановлення дорожніх знаків.

     Роботи  виконують 3 потужні підрядні організації: ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл"; ТОВ "Автомагістраль Південь" та ТОВ "ШБ "АЛЬТКОМ".

     Контроль якості ремонтів та будівництва доріг державного значення забезпечується кількома рівнями контролю, а саме: інженерами технічного нагляду та спеціалістами лабораторії Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, а також державним підприємством "Дорожній контроль якості".

     Роботи виконуються за рахунок державного бюджету.

    Нагадаємо, в загальній мережі автомобільних доріг, саме дорога Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через Кременчук) — Маріуполь, посідає важливе значення, адже забезпечує транспортні зв’язки з південно-східними районами області та Донецькою областю. Водночас,  дорога Н-08 — один з основних стратегічних напрямків, по якому здійснюється рух до зони АТО військової техніки та особового складу Збройних сил та Національно гвардії України, волонтерів, міжнародних спостерігачів та інших учасників дорожнього руху.

    Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт, а також дотримуватися загального швидкісного режиму на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

Прес-служба САД У Запорізькій області